POSIADAMY CERTYFIKAT SYSTEMU ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ W OPARCIU O WYMAGANIA NORMY EN ISO 9001:2015

R   W   K          Czcionka   A     +A     A++

Slider 4 DBFO Wola 1
Slider 8 DBFO Wola 5
Slider 6 DBFO Wola 3
Slider 10 DBFO Wola 7
Slider 9 DBFO Wola 6
Slider 11 DBFO Wola 8
Slider 7 DBFO Wola 4

ZESPÓŁ PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNYCH NR 1 PRZY UL. ZAWISZY 13 ZAPRASZA DO OGRODU

2018-11-20 11:13

Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych nr 1 w Warszawie przy ul. Zawiszy 13 pragnie zaprosić dzieci, młodzież i rodziców, korzystających z usług poradni, jak również mieszkańców okolicznych osiedli do korzystania z nowej inwestycji zrealizowanej pod nazwą „Rewitalizacja terenu zieleni wokół budynku Zespołu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych nr 1”.

Nowa aranżacja nieczynnego i zaniedbanego boiska pozwoliła udostępnić przyjazny, zielony teren rekreacyjny i wypoczynkowy w sercu dzielnicy Wola zarówno małym dzieciom korzystającym z naszej placówki jak i starszej młodzieży oraz osobom dorosłym. W naszym miejskim ogrodzie znalazło się wiele ciekawych, odpornych na miejskie zanieczyszczenia roślin. Kwitnące drzewa – rajskie jabłonie, japońskie wiśnie, głogi, migdałki, kwitnące krzewy – hortensje, tawuły oraz liczne byliny i szumiące trawy. Zamysłem naszym było stworzenie miejsca oddziaływującego na zmysły węchu, wzroku i słuchu. Stąd szumiące, wysokie trawy, okazałe brzozy, drzewa i krzewy kwitnące i pachnące, dające na koniec kolorowe owoce z myślą o małych lokatorach : ptakach i owadach. Dla nich rozstawione są budki lęgowe i hotele dla owadów.

Chcemy promować zdrowy i aktywny tryb życia dlatego proponujemy naszym uczniom i ich rodzicom skorzystanie z siłowni zewnętrznej, stołów do gry w paletkę, przestrzeni do gry w piłkę siatkową, a dla młodszych dzieci ścieżkę sensoryczną. W nowej aranżacji terenu poradni planujemy również realizowanie zajęć indywidualnych i grupowych, przeznaczonych dla podopiecznych naszej poradni.

Serdecznie zapraszamy!

 

wróć

 Partnerzy 4Partnerzy 5Partnerzy 6 Partnerzy 7Partnerzy 8

Oświata na Woli w liczbach :

Budżet 335 188 207 zł | Etaty 3.366 | Uczniowie 24.501 | Placówki 68 | 1.018 oddziałów w tym 9 oddziałów kursów kwalifikacyjnych | 28 projektów realizowanych ze środków Unii Europejskiej