POSIADAMY CERTYFIKAT SYSTEMU ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ W OPARCIU O WYMAGANIA NORMY EN ISO 9001:2015

R   W   K          Czcionka   A     +A     A++

Slider 4 DBFO Wola 1
Slider 8 DBFO Wola 5
Slider 6 DBFO Wola 3
Slider 10 DBFO Wola 7
Slider 9 DBFO Wola 6
Slider 11 DBFO Wola 8
Slider 7 DBFO Wola 4

Podsumowanie LVII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży

2024-06-17 11:42

Jesteśmy świeżo po zakończeniu dzielnicowego podsumowania LVII Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży! Nagrodzonych zostało 37 uczniów oraz 36 nauczycieli. W tym roku dla naszej Dzielnicy młodzi sportowcy zdobyli łącznie na Mistrzostwach Warszawy 12 medali.

 

Podsumowaliśmy dziś zmagania uczniów w LVII Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży. Nagrody wręczał Zastępca Burmistrza Woli Pan Wojciech Lesiuk, Zastępcy Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji dla Dzielnicy Wola m.st(otwiera się w nowej karcie) Warszawy- Pan Marek Andruk oraz Pani Bożena Krupińska. Nagrody wręczały również Radne Dzielnicy Wola, Pani Jolanta Piątkowska oraz Pani Aleksandra Kozłowska.

 

Ostatecznie nagrodzonych zostało aż 37 uczniów oraz 36 nauczycieli za wybitne wyniki. W tym roku w sportowych zmaganiach uczestniczyło aż 2544 chłopców oraz 2137 dziewczynki.

Największe sukcesy niezmiennie odnosimy w siatkówce, biegach przełajowych, gimnastyce, badmintonie, siatkówce i koszykówce.

 

  •  Nagrodzeni uczniowie:

Gabriela Laszuk – Szkoła Podstawowa nr 132

Karolina Chmielewska – Szkoła Podstawowa nr 132

Antonina Sasimowska – Szkoła Podstawowa nr 221

Agata Bykowska – Szkoła Podstawowa nr 221

Mikołaj Gorzędowski – Zespół Szkół im. Michała Konarskiego

Michelangelo Griffin – Szkoła Podstawowa nr 26

Viktoriia Babii – Szkoła Podstawowa nr 26

Karolina Lejtas – Szkoła Podstawowa nr 26

Albert Prokopczuk – Szkoła Podstawowa nr 26

Klaudia Maćkiewicz – Szkoła Podstawowa nr 386

Weronika Skonieczna – Szkoła Podstawowa nr 386

Katarzyna Michorowska – Szkoła Podstawowa nr 388

Karolina Michalska – Szkoła Podstawowa nr 388

Aleksandra Janczewska – Szkoła Podstawowa nr 225

Antonina Prószyńska – Szkoła Podstawowa nr 225

Zofia Pieńkosz – Szkoła Podstawowa nr 225

Alicja Grabowska – Szkoła Podstawowa nr 225

Maja Wyszomirska – Szkoła Podstawowa nr 139

Nikodem Błaszczyk – Szkoła Podstawowa nr 139

Antonina Olszówka – Szkoła Podstawowa nr 222

Zuzanna Rączkowska – Szkoła Podstawowa nr 222

Michał Dryl – Szkoła Podstawowa nr 222

Bartłomiej Polański – Szkoła Podstawowa nr 222

Jakub Wróblewski – XXIV Liceum Ogólnokształcące

Maciej Knych – LXXXVI Liceum Ogólnokształcące

Gabriela Szkaradek – XXXIII Liceum Ogólnokształcące

Marianna Muniowska – XXXIII Liceum Ogólnokształcące

Maciej Jarosławski – XXXIII Liceum Ogólnokształcące

Jan Sitek – Zespół Szkół nr 36 im. M. Kasprzaka

Krzysztof Lisiecki – Zespół Szkół nr 36 im. M. Kasprzaka

Marta Cichy – XL Liceum Ogólnokształcące

Zuzanna Dusiewicz – XL Liceum Ogólnokształcące

Zuzanna Dropińska – XL Liceum Ogólnokształcące

Maja Łojewska – XL Liceum Ogólnokształcące

Mikołaj Sus – III Liceum Ogólnokształcące

Franciszek Barański – III Liceum Ogólnokształcące

Monika Sokołowska – III Liceum Ogólnokształcące

 

  • Nagrodzeni Nauczyciele

W I kategorii:

Konrad Nassalski – Szkoła Podstawowa nr 26

Adam Kulesza – Szkoła Podstawowa nr 388

Dorota Witan – Szkoła Podstawowa nr 221

Paweł Drożdż – Szkoła Podstawowa nr 132

Mariusz Jodkowski – Szkoła Podstawowa nr 386

Andrzej Drabik – Szkoła Podstawowa 139

Damian Maleszyk – LXXXVI Liceum Ogólnokształcące

Wojciech Winiarek – XL Liceum Ogólnokształcące

Paweł Dąbrowski – Zespół Szkół nr 36

Błażej Rymarczyk – III Liceum Ogólnokształcące

Zbigniew Żuk – XXXIII Liceum Ogólnokształcące

Mateusz Osakowicz – XXXIII Liceum Ogólnokształcące

 

Nagrody II stopnia:

Kacper Masenek – Szkoła Podstawowa nr 139

Krzysztof Czarnołęcki – Szkoła Podstawowa nr 222

Marcin Majewski – Szkoła Podstawowa nr 222

Marzena Szatecka – Szkoła Podstawowa nr 26

Renata Kośka – Szkoła Podstawowa nr 26

Wojciech Sowa – Szkoła Podstawowa nr 234

Artur Mokrzyński – Szkoła Podstawowa nr 386

Radosław Rudnicki – Szkoła Podstawowa nr 225

Dominik Brodziak – XL Liceum Ogólnokształcące

Arkadiusz Ruciński – III Liceum Ogólnokształcące

Patryk Wachowiec – Zespół Szkół nr 7

Mateusz Piwko – Zespół Szkół Konarskiego

 

Nagrody III stopnia:

Magdalena Hulak – Szkoła Podstawowa nr 26

Jacek Czuboni – Szkoła Podstawowa nr 26

Kamil Zackiewicz – Szkoła Podstawowa nr 26

Anna Chajneta – Szkoła Podstawowa nr 25

Magdalena Suske – Szkoła Podstawowa nr 25

Tomasz Rybicki – Szkoła Podstawowa nr 387

Magdalena Szymańska – Szkoła Podstawowa nr 225

Magdalena Banasiak – Szkoła Podstawowa nr 132

Marzena Słocka – LXXXVI Liceum Ogólnokształcące

Kamil Łukaszewicz – XL Liceum Ogólnokształcące

Anna Wróbel – XXIV Liceum Ogólnokształcące

Renata Czosnecka – XXIV Liceum Ogólnokształcące

 

  • Łączna klasyfikacja szkół w poszczególnych kategoriach:

Szkoły podstawowe kategoria “Dzieci”:

  1. SP 222
  2. SP 386
  3. SP 388
  4. SP 26
  5. SP 132
  6. SP 225

Szkoły podstawowe kategoria “ Młodzież”:

  1. SP 139
  2. SP 225
  3. SP 221
  4. SP 26
  5. SP 222
  6. SP 132

Licealiada:

  1. SP 222
  2. SP 386
  3. SP 388
  4. SP 26
  5. SP 132
  6. SP 225

 

Wszystkim uczestnikom oraz nauczycielom serdecznie gratulujemy!

 

Źródło : https://wola.um.warszawa.pl/-/lvii-podsumowanie-warszawskiej-olimpiady-mlodziezy

wróć

 Partnerzy 4Partnerzy 5Partnerzy 6 Partnerzy 7Partnerzy 8

Oświata na Woli w liczbach :

Budżet 509 633 156 zł | Etaty 3678 | Uczniowie 27517 | Placówki 69 | 1128 oddziały w tym 23 oddziały kursów kwalifikacyjnych | 4 projekty realizowane ze środków Unii Europejskiej